אני מלמד וחוקר בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, כפרופסור מן המנין ומחזיק הקתדרה לדיני עבודה ע״ש אליאס ליברמן. בין תפקידי בפקולטה אני מכהן כמנהל אקדמי של המרכז לחינוך משפטי קליני, ושימשתי בעבר סגן דיקן, ראש מכון סאקר למחקרי חקיקה ולמשפט השוואתי, וכן ראש הוועדה ללימודים מתקדמים.

ספרי A Purposive Approach to Labour Law יצא לאור בהוצאת אוניברסיטת אוקספורד בשנת 2016. כמו כן ערכתי (ביחד עם פרופ׳ Brian Langille) את הספרים Boundaries and Frontiers of Labour Law וכן The Idea of Labour Law. בנוסף פרסמתי עשרות מאמרים בכתבי עת, לרבות (בין השאר) ב- Oxford Journal of Legal Studies, University of Toronto Law Journal, Modern Law Review, Law & Social Inquiry ועוד.

בשנת 2011 הקמתי את הארגון הבינלאומי Labour Law Research Network אשר עמדתי בראשו  עד 2015, והמשכתי להיות חבר בוועדת ההיגוי שלו עד 2017. כמו כן אני מכהן כעורך הראשי של כתב העת International Journal of Comparative Labour Law and Industrial Relations. בעבר שימשתי גם כעורך של כתב העת ״משפט וממשל״, העורך המייסד של ״חוקים״, ועורך-שותף של ״עבודה חברה ומשפט״. אני גם מרכז את הפורום לדיני עבודה ורווחה באוניברסיטה העברית.

אני בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (1996) וסיימתי תואר שני ודוקטורט באוניברסיטת טורונטו (2002). לפני שהצטרפתי לסגל האוניברסיטה העברית ב-2007 לימדתי מספר שנים באוניברסיטת חיפה.

למידע אודות פרסומים, הוראה ומאמרים בהכנה אנא ראו העמודים באנגלית. המאמרים שלי בעברית זמינים כולם כאן. מצגות אחרונות (חלקן בעברית) זמינות כאן.

קובץ קורות חיים